• 96 بازدید
  • بدون نظر
در صورتی که می خواهید رژيم غذايي بگيريد و وزن خود را كاهش دهيد به شما نرم افزار WeightCompanion معرفي مي كنيم. شما با نصب اين نرم افزار بر روي گوشي هوشمند خود مي توانيد تغييرات وزن و يا سايز خود را كنترل كنيد. اگر گوشي اندرويد داريد نرم افزار WeightCompanion 1.2 را دانلود كنيد با اين نرم افزار شما میتوانید اطلاعاتی را از قد و وزن و اندازه ی دور باسـن خود وارد كنيد و برنامه پس از آن تحلیل را به گوشي خود بسپاريد تا با تجزیه و تحلیلهای گرافیکی و متنی شما را در رسيدن به وزن ایده آل كمك كند. جهت دانلود این نرم افزار با میهن اندروید همراه باشید.
برنامه کاهش وزن برای اندروید WeightCompanion 1.2
  • 98 بازدید
  • بدون نظر

Z Camera VIP نسخه وی آی پی بهترین و محبوب ترین نرم افزار دوربین سال 2015 میلادی در گوگل پلی است که استودیوی Zero Team آن را عرضه نموده و تا به امروز بیش از 10 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان تنها از مارکت گوگل دریافت شده است و هم اکنون برای اولین بار در ایران قصد داریم نسخه پرداخت شده و وی ای پی را حضور شما معرفی نماییم که همه قابلیت هایش در دسترس هستند! با نصب این برنامه برروی گوشیتان می توانید هرجا که هستید در سریع ترین زمان ممکن به عکسبرداری بپردازید.

 

نرم افزار دوربین زد اندروید Z Camera VIP v4.19

نرم افزار دوربین زد اندروید Z Camera VIP v4.19

  • 3,602 بازدید
  • بدون نظر

اینستاگرام یک برنامه محبوب برای سیستم عامل اندروید می باشد که تا اکنون صدها میلیون کاربر را به سمت خود جذب کرده است. با این برنامه اندرویدی به آسانی می توانید تصاویری که سایر کاربران در شبکه اجتماعی اینستاگرام به اشتراک گذاشته اند مشاهده نمایید و امکان لایک آن تصاویر در این برنامه وجود دارد. همچنین امکان آپلود و مشاهده ویدئو در Instagram وجود دارد که به جذابیت این برنامه افزوده است.

 

دانلود اینستاگرام نسخه 50.0.0.41.119

دانلود اینستاگرام نسخه 50.0.0.41.119